Obroniony rzut karny przez Daniela Kwiatkowskiego w meczu z Niemczą

Aktualności

Porażka po dobrym meczu Zgody...

• autor: Admin, 2014-06-03 21:04

Porażką 6-1 (1-0) zakończyło się spotkanie pomiędzy Niemczanką Niemczą a Zgodą Grodziszcze.

Zgoda skazana z góry na porażkę do 70 minuty spotkanie walczyła dzielnie i remisowała 1-1 po golu Przemka Śliwy, pachniało nie lada sensacją gdyż trzecia drużyna w grupie momentami nie potrafiła wyprowadzić piłki z własnej połowy lecz po groźnie wyglądającym faulu na Danielu Morawskim i zmianą jakie musiały nastąpić (w składzie musi być choć jeden młodzieżowiec) Zgoda straciła rytm i jeszcze grając w osłabieniu straciła bramkę na 2-1 a już w kolejnych minutach posypała się cała gra co skutkowało kolejnymi bramkami...

Zgoda choć spadła na piętnaste miejsce po "nieoczekiwanej" porażce Uciechowa z Ciepłowodami to ma jeszcze realną szansę na pozostanie w A-klasie mierząc się w ostatniej kolejce z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie drużyną Maxbudu Ciepłowody.

A już w niedzielę zapraszamy do Grodziszcza na derbowe starcie z Rawą Boleścin!

• Komentarzy [16]
  • czytano: [1009]

autor: ~:) 2014-06-04 09:58:28

avatar Pogrom 6-1 wyrównany mecz , dobry opis :D

autor: ~anonim 2014-06-04 13:48:06

avatar niestety panowie trzeba sie pogodzic ze spadkiem do serie B. Na dzien dzisiejszy nie jestescie wstanie wygrac zadnego meczu bo nic nie macie do powiedzenia w kazdej formacji.Ale spoko moze jeszcze kiedys wrocicie do serie A. POWODZENIA

autor: ~Gaaal 2014-06-04 14:11:25

avatar Pierdu, pierdu... Trzeba wygrać dwa ostatnie mecze z przecietnymi drużynami i serie A przedluzona przynajmniej o rok. Wiekszość ekip z tej ligi to przecietniaki od których nie odbiegamy umiejętnościami... Trzeba sie tylko spiąć i zagrać z jajem.

autor: ~anonim 2014-06-04 15:10:09

avatar Ale opis chyba byles na innym meczu, niemcza nie potrafila wyprowadzic pilki haha, do przerwy powinno byc juz 5-0.

autor: ~oBSERWATOR a kl 2014-06-04 16:45:42

avatar Jaka nieoczekiwana przegrana Uciechowa? Z całym szacunkiem dla chłopaków z Uciechowa, ale jesli wynik koncowy dla Ciepłowod brzmiałby 3 : 1, lub i 4 :1 to i tak byłby zasłużony. Choć Koliber poprzeczkę ustawił wysoko to i tak Ciepłowody miały lepsze sytuacje na kolejne gole. Np. obity słupek jeszcze w pierwszej połowie. Goście najlepszą sytuacje zmarnowali w drugiej , gdzie zawodnik Kolibra zamiast mocno huknąć w swiatło bramki z 5 m , to lekko skierował piłkę po trawie a ta znalazła się w rekach bramkarza. Dodam tylko że w Ciepłowodach wygrały w tej rundzie tylko Skałki , i to po nieszczęsliwym samobóju.

autor: ~oBSERWATOR a kl 2014-06-04 17:01:42

avatar Przepraszam sytuacja opisana dla Kolibra była jeszcze w pierwszej połowie , i to Oni mogli wyjść na prowadzenie. A w meczu ze Skałkami Ciepłowody wyrównały , lecz Sedzia nie uznał bramki...

autor: ~prezes 2014-06-04 22:46:21

avatar nieoczekiwna? a ile druzyn w tej rundzie wygralo w cieplowodach?jedynie stolec po pechowym golu smobojczym i tyle.reszta dostala w leb.gdyby wszyscy jezdzili na mecze wyjazdowe taj jak przychodza u siebie to sleza byla by w pierwszej piatce.zreszta z ta paka co jest teraz w przyszlym sezonie tak bedzie!

autor: ~oBSERWATOR a kl 2014-06-04 23:04:18

avatar Myśle ze na razie trzeba być nieco bardziej powściągliwym, jak na ta chwile zróbcie utrzymanie ..bo w Niemczy juz głośno po ostatnim meczu że Zgoda składla propozycje ... hehe..

autor: ~anonim 2014-06-05 14:50:57

avatar Zgoda jak róznice miejsc w tabeli grala dobry mecz.Przespali pocztek spotkania i stracili gola, w drugiej polowie mozna powiedzieć ze do pewnego momentu mieli przewage i bramka na 1:1 musiała wpaść. Posypalo sie wszytsko po kontuzji jednego zawodnika , wymusilo to zmiane bramkarza. Pozniej kto byl to juz wie ze kazdy strzał na bramke ladowal w sieci i skonczylo sie jak sie skonczyło!!! szanse na utrzmanie sa ! jak to mowia nadzieje umiera ostatnia. Panie obserwator cala Niemcza mowi o propozycji zgody!!! hahahhaha

autor: ~kano 2014-06-06 18:37:02

avatar Nie jestem miłosnikiem waszej drużyny ale wole juz was widziec w A-klasie niż Ciepłowody które kupują mecze. Pojechałem specialnie na ten mecz do Ciepłowód żeby sie przekonac czy mecz został juz ustalony w szatni i nie mylilem sie Uciechów sie podłożył bo to co grali to jest parodią.I zgodze sie z przedmówca że Slęza była lepsza ale to dlatego że zawodnicy z Kolibra odpuścili sobie ten mecz i na kiełbasę i piwo na zakonczenie sezonu sobie zarobili. Powodzenia chłopaki i wygrajcie w Ciepłowodach

autor: ~Kibic a kl 2014-06-06 19:15:10

avatar Do kano- człowieku to sa publiczne oszczerstwa , zastanów sie co ty mówisz. Koliber gral jak najbardziej fer jak i Sleza. Dodam ze kto jak kto ale na pewno Koliber to nie sprzedajne chłopaki. Z tego co słyszałem od Chłopaków z Niemczy to do nich ktos raczej podchodził z propzycja. Ale nie bvede mówil kto i czy faktycznie bo to moga byc tylko i wyłącznie plotki.

autor: ~były kaptain 2014-06-06 21:44:57

avatar co wy tu w ogóle robicie debile? stronka dla ludzi z nikąd to skandale pl. Niby nic nikogo nie obchodzi co dalej bedzie ze ZGODĄ ale osły mają najwięcej do gadania. Co ma być to będzie i h...j wam do tego. W bundeslidze też trzeba biegać a chyba najbardziej o to w tym chodzi!!!

autor: ~anonim 2014-06-08 22:10:52

avatar Zgoda bedzie gryzla trawe w tych jeb... ciepolowodach zeby tylko wygrac!!!

autor: ~gaal 2014-06-09 11:58:07

avatar Pewnie że można w ciepłowodach wygrać. Trzeba tylko sobotni wieczór spędzić w domu... Jeśli warunek ten zostanie spełniony to można spokojnie powalczyć, a i sił więcej będzie żeby gryźć trawe, żeby Serie A została w grodziszczu na kolejny rok.

autor: ~kibic 2014-06-09 21:46:27

avatar Nie rozumiem tej napinki. Kluby z okolicy powinny się wspierać a nie napinać. To nie ekstraklasa, żeby każdego mieć za wroga.

autor: ~do kibic rawy 2014-06-10 08:23:11