login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Zgoda Grodziszcze - strona nieoficjalna
Dobrze trafiłeś bo to stronka Zgody Grodziszcze :)
Wyniki ostatniej kolejki:
LKS Gilów - Zgoda Grodziszcze
4:3
Płomień Sokolniki - LKS II Bystrzyca Górna
8:0
Błękitni Książnica - Sparta Oleszna
0:3
Orzeł Piława Dolna - Gryf Burkatów
7:2
DGPNZ Roztocznik - Orzeł Przerzeczyn Zdrój
8:1
LKS Mościsko - S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
1:9
LKS Dobrocin - Błękitni Owiesno
5:2
Iskra Janówek -
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz
Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Galeria
Zdjęcia
Filmiki
Archiwum
Tabela ligowa
B-klasa » Świdnica II
1.
DGPNZ Roztocznik
66
2.
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
63
3.
Orzeł Piława Dolna
59
4.
Zgoda Grodziszcze
46
5.
LKS Dobrocin
46
6.
Sparta Oleszna
39
7.
LKS II Bystrzyca Górna
33
8.
Błękitni Owiesno
32
9.
Płomień Sokolniki
27
10.
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
24
11.
LKS Mościsko
23
12.
LKS Gilów
22
13.
Gryf Burkatów
18
14.
Błękitni Książnica
17
15.
Iskra Janówek
2
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Czas gry
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej asystujący
Sebastian Dziedzic
11 bramek
Łukasz Wierzbicki
9 bramek
Sławomir Marmajewski
6 bramek
Łukasz Wierzbicki
7 asyst
Sebastian Dziedzic
3 asysty
Ryszard Tyndel
3 asysty
Rafał Szeremeta
5
Grzegorz Kurek
5
Ryszard Tyndel
4
Łukasz Wierzbicki
16 pkt (
9 B + 7 A
)
Sebastian Dziedzic
14 pkt (
11 B + 3 A
)
Sławomir Marmajewski
8 pkt (
6 B + 2 A
)
Tomasz Dychus
2070 minut
Łukasz Wierzbicki
1875 minut
Grzegorz Kurek
1855 minut
Losowa galeria
Sparta Ziębice- Zgoda Grodziszcze 3-0
Ładowanie...
Najnowszy film
Obroniony rzut karny przez Daniela Kwiatkowskiego w meczu z Niemczą
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2014-08-15
Sparta Oleszna
1:3
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
1
2014-08-15
Gryf Burkatów
4:1
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
1
2014-08-15
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
4:2
LKS Gilów
zobacz ›
1
2014-08-15
Iskra Janówek
1:7
Płomień Sokolniki
zobacz ›
1
2014-08-15
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
1:1
Błękitni Książnica
zobacz ›
1
2014-08-15
Błękitni Owiesno
0:1
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
1
2014-08-15
LKS Dobrocin
1:2
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
1
2014-08-15
LKS Mościsko
pauza
---
2
2014-08-17
DGPNZ Roztocznik
10:2
LKS Mościsko
zobacz ›
2
2014-08-17
Orzeł Piława Dolna
4:3
LKS Dobrocin
zobacz ›
2
2014-08-17
Błękitni Książnica
1:1
Błękitni Owiesno
zobacz ›
2
2014-08-17
Płomień Sokolniki
2:2
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
2
2014-08-17
LKS Gilów
7:3
Iskra Janówek
zobacz ›
2
2014-08-17
LKS II Bystrzyca Górna
0:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
2
2014-08-17
Sparta Oleszna
2:1
Gryf Burkatów
zobacz ›
2
2014-08-17
Zgoda Grodziszcze
pauza
---
3
2014-08-24
Gryf Burkatów
2:4
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
3
2014-08-24
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
0:2
Sparta Oleszna
zobacz ›
3
2014-08-24
Iskra Janówek
2:2
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
3
2014-08-24
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
2:0
LKS Gilów
zobacz ›
3
2014-08-24
Błękitni Owiesno
6:1
Płomień Sokolniki
zobacz ›
3
2014-08-24
LKS Dobrocin
4:1
Błękitni Książnica
zobacz ›
3
2014-08-24
LKS Mościsko
0:2
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
3
2014-08-24
DGPNZ Roztocznik
pauza
---
4
2014-08-31
Zgoda Grodziszcze
3:1
DGPNZ Roztocznik
relacja ›
4
2014-08-31
Błękitni Książnica
1:1
LKS Mościsko
zobacz ›
4
2014-08-31
Płomień Sokolniki
3:7
LKS Dobrocin
zobacz ›
4
2014-08-31
LKS Gilów
0:4
Błękitni Owiesno
zobacz ›
4
2014-08-31
LKS II Bystrzyca Górna
0:3
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
4
2014-08-31
Sparta Oleszna
2:1
Iskra Janówek
zobacz ›
4
2014-08-31
Gryf Burkatów
1:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
4
2014-08-31
Orzeł Piława Dolna
pauza
---
5
2014-09-07
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
2:3
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
5
2014-09-07
Iskra Janówek
2:2
Gryf Burkatów
zobacz ›
5
2014-09-07
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
4:3
Sparta Oleszna
zobacz ›
5
2014-09-07
Błękitni Owiesno
2:0
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
5
2014-09-07
LKS Dobrocin
8:0
LKS Gilów
zobacz ›
5
2014-09-07
LKS Mościsko
3:1
Płomień Sokolniki
zobacz ›
5
2014-09-07
DGPNZ Roztocznik
3:0
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
5
2014-09-07
Błękitni Książnica
pauza
---
6
2014-09-14
Zgoda Grodziszcze
1:3
Orzeł Piława Dolna
relacja ›
6
2014-09-14
Błękitni Książnica
1:6
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
6
2014-09-14
LKS Gilów
2:2
LKS Mościsko
zobacz ›
6
2014-09-14
LKS II Bystrzyca Górna
3:3
LKS Dobrocin
zobacz ›
6
2014-09-14
Sparta Oleszna
1:2
Błękitni Owiesno
zobacz ›
6
2014-09-14
Gryf Burkatów
2:4
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
6
2014-09-14
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
6:1
Iskra Janówek
zobacz ›
6
2014-09-14
Płomień Sokolniki
pauza
---
7
2014-09-21
Iskra Janówek
2:8
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
7
2014-09-21
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
2:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
7
2014-09-21
Błękitni Owiesno
6:4
Gryf Burkatów
zobacz ›
7
2014-09-21
LKS Dobrocin
2:0
Sparta Oleszna
zobacz ›
7
2014-09-21
LKS Mościsko
0:1
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
7
2014-09-21
DGPNZ Roztocznik
3:1
Płomień Sokolniki
zobacz ›
7
2014-09-21
Orzeł Piława Dolna
7:1
Błękitni Książnica
zobacz ›
7
2014-09-21
LKS Gilów
pauza
---
8
2014-09-28
Zgoda Grodziszcze
1:2
Błękitni Książnica
relacja ›
8
2014-09-28
Płomień Sokolniki
2:9
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
8
2014-09-28
LKS Gilów
1:3
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
8
2014-09-28
Sparta Oleszna
1:1
LKS Mościsko
zobacz ›
8
2014-09-28
Gryf Burkatów
2:2
LKS Dobrocin
zobacz ›
8
2014-09-28
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
3:1
Błękitni Owiesno
zobacz ›
8
2014-09-28
Iskra Janówek
2:7
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
8
2014-09-28
LKS II Bystrzyca Górna
pauza
---
9
2014-10-05
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
4:1
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
9
2014-10-05
Błękitni Owiesno
Iskra Janówek
11:00
9
2014-10-05
LKS Dobrocin
2:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
9
2014-10-05
LKS Mościsko
2:4
Gryf Burkatów
zobacz ›
9
2014-10-05
DGPNZ Roztocznik
5:1
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
9
2014-10-05
Orzeł Piława Dolna
6:2
LKS Gilów
zobacz ›
9
2014-10-05
Błękitni Książnica
3:0
Płomień Sokolniki
zobacz ›
9
2014-10-05
Sparta Oleszna
pauza
---
10
2014-10-12
Zgoda Grodziszcze
1:1
Płomień Sokolniki
relacja ›
10
2014-10-12
LKS Gilów
5:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
10
2014-10-12
LKS II Bystrzyca Górna
1:4
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
10
2014-10-12
Sparta Oleszna
3:7
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
10
2014-10-12
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
2:3
LKS Mościsko
zobacz ›
10
2014-10-12
Iskra Janówek
0:9
LKS Dobrocin
zobacz ›
10
2014-10-12
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
7:1
Błękitni Owiesno
zobacz ›
10
2014-10-12
Gryf Burkatów
pauza
---
11
2014-10-19
Błękitni Owiesno
2:4
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
11
2014-10-19
LKS Dobrocin
0:5
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
11
2014-10-19
LKS Mościsko
6:4
Iskra Janówek
zobacz ›
11
2014-10-19
DGPNZ Roztocznik
4:2
Gryf Burkatów
zobacz ›
11
2014-10-19
Orzeł Piława Dolna
9:0
Sparta Oleszna
zobacz ›
11
2014-10-19
Błękitni Książnica
3:2
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
11
2014-10-19
Płomień Sokolniki
4:1
LKS Gilów
zobacz ›
11
2014-10-19
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
pauza
---
12
2014-10-26
Zgoda Grodziszcze
1:1
LKS Gilów
relacja ›
12
2014-10-26
LKS II Bystrzyca Górna
5:1
Płomień Sokolniki
zobacz ›
12
2014-10-26
Sparta Oleszna
3:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
12
2014-10-26
Gryf Burkatów
1:12
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
12
2014-10-26
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
0:2
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
12
2014-10-26
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
7:0
LKS Mościsko
zobacz ›
12
2014-10-26
Błękitni Owiesno
2:2
LKS Dobrocin
zobacz ›
12
2014-10-26
Iskra Janówek
15:00
13
2014-11-02
LKS Dobrocin
3:3
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
13
2014-11-02
LKS Mościsko
3:4
Błękitni Owiesno
zobacz ›
13
2014-11-02
DGPNZ Roztocznik
11:4
Iskra Janówek
zobacz ›
13
2014-11-02
Orzeł Piława Dolna
6:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
13
2014-11-02
Błękitni Książnica
2:2
Gryf Burkatów
zobacz ›
13
2014-11-02
Płomień Sokolniki
3:4
Sparta Oleszna
zobacz ›
13
2014-11-02
LKS Gilów
2:3
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
13
2014-11-02
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
15:00
14
2014-11-09
Zgoda Grodziszcze
3:1
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
14
2014-11-09
Sparta Oleszna
3:2
LKS Gilów
zobacz ›
14
2014-11-09
Gryf Burkatów
2:2
Płomień Sokolniki
zobacz ›
14
2014-11-09
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
1:1
Błękitni Książnica
zobacz ›
14
2014-11-09
Iskra Janówek
0:2
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
14
2014-11-09
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
1:4
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
14
2014-11-09
LKS Dobrocin
15:1
LKS Mościsko
zobacz ›
15
2014-11-11
LKS Mościsko
2:2
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
15
2014-11-11
DGPNZ Roztocznik
Błękitni Owiesno
11:00
15
2014-11-11
Orzeł Piława Dolna
0:2
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
15
2014-11-11
Błękitni Książnica
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
15
2014-11-11
Płomień Sokolniki
3:3
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
15
2014-11-11
LKS Gilów
5:3
Gryf Burkatów
zobacz ›
15
2014-11-11
LKS II Bystrzyca Górna
4:0
Sparta Oleszna
zobacz ›
16
2015-03-15
LKS Mościsko
11:00
16
2015-03-15
Zgoda Grodziszcze
0:2
Sparta Oleszna
relacja ›
16
2015-03-15
LKS II Bystrzyca Górna
2:1
Gryf Burkatów
zobacz ›
16
2015-03-15
LKS Gilów
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
11:00
16
2015-03-15
Płomień Sokolniki
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
16
2015-03-15
Błękitni Książnica
0:3
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
16
2015-03-15
Orzeł Piława Dolna
8:0
Błękitni Owiesno
zobacz ›
16
2015-03-15
DGPNZ Roztocznik
6:0
LKS Dobrocin
zobacz ›
17
2015-03-22
Zgoda Grodziszcze
14:00
17
2015-03-22
LKS Mościsko
1:3
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
17
2015-03-22
LKS Dobrocin
2:3
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
17
2015-03-22
Błękitni Owiesno
3:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
17
2015-03-22
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
3:0
Płomień Sokolniki
zobacz ›
17
2015-03-22
Iskra Janówek
0:3
LKS Gilów
zobacz ›
17
2015-03-22
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
2:0
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
17
2015-03-22
Gryf Burkatów
1:3
Sparta Oleszna
zobacz ›
18
2015-03-29
DGPNZ Roztocznik
15:00
18
2015-03-29
Zgoda Grodziszcze
5:2
Gryf Burkatów
relacja ›
18
2015-03-29
Sparta Oleszna
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
14:00
18
2015-03-29
LKS II Bystrzyca Górna
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
18
2015-03-29
LKS Gilów
2:3
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
18
2015-03-29
Płomień Sokolniki
Błękitni Owiesno
11:00
18
2015-03-29
Błękitni Książnica
0:3
LKS Dobrocin
zobacz ›
18
2015-03-29
Orzeł Piława Dolna
LKS Mościsko
14:00
19
2015-04-12
Orzeł Piława Dolna
15:30
19
2015-04-12
DGPNZ Roztocznik
3:0
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
19
2015-04-12
LKS Mościsko
3:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
19
2015-04-12
LKS Dobrocin
3:2
Płomień Sokolniki
zobacz ›
19
2015-04-12
Błękitni Owiesno
0:0
LKS Gilów
zobacz ›
19
2015-04-12
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
0:2
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
19
2015-04-12
Iskra Janówek
0:3
Sparta Oleszna
zobacz ›
19
2015-04-12
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
2:2
Gryf Burkatów
zobacz ›
20
2015-04-19
Błękitni Książnica
15:00
20
2015-04-19
Zgoda Grodziszcze
2:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
relacja ›
20
2015-04-19
Gryf Burkatów
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
20
2015-04-19
Sparta Oleszna
0:4
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
20
2015-04-19
LKS II Bystrzyca Górna
1:0
Błękitni Owiesno
zobacz ›
20
2015-04-19
LKS Gilów
2:3
LKS Dobrocin
zobacz ›
20
2015-04-19
Płomień Sokolniki
5:1
LKS Mościsko
zobacz ›
20
2015-04-19
Orzeł Piława Dolna
0:2
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
21
2015-04-26
Płomień Sokolniki
15:00
21
2015-04-26
Orzeł Piława Dolna
1:0
Zgoda Grodziszcze
zobacz ›
21
2015-04-26
DGPNZ Roztocznik
3:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
21
2015-04-26
LKS Mościsko
6:1
LKS Gilów
zobacz ›
21
2015-04-26
LKS Dobrocin
3:1
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
21
2015-04-26
Błękitni Owiesno
2:2
Sparta Oleszna
zobacz ›
21
2015-04-26
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
9:2
Gryf Burkatów
zobacz ›
21
2015-04-26
Iskra Janówek
0:3
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
22
2015-05-01
Sparta Oleszna
4:1
LKS Dobrocin
zobacz ›
22
2015-05-01
LKS II Bystrzyca Górna
2:1
LKS Mościsko
zobacz ›
22
2015-05-01
Płomień Sokolniki
4:2
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
22
2015-05-01
Błękitni Książnica
0:3
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
22
2015-05-01
LKS Gilów
15:00
22
2015-05-01
Zgoda Grodziszcze
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
22
2015-05-01
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
0:6
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
22
2015-05-01
Gryf Burkatów
2:2
Błękitni Owiesno
zobacz ›
23
2015-05-03
Zgoda Grodziszcze
3:0
zobacz ›
23
2015-05-03
Orzeł Piława Dolna
1:1
Płomień Sokolniki
zobacz ›
23
2015-05-03
DGPNZ Roztocznik
6:0
LKS Gilów
zobacz ›
23
2015-05-03
LKS Mościsko
1:4
Sparta Oleszna
zobacz ›
23
2015-05-03
LKS Dobrocin
Gryf Burkatów
11:00
23
2015-05-03
Błękitni Owiesno
5:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
23
2015-05-03
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
23
2015-05-03
LKS II Bystrzyca Górna
15:00
24
2015-05-10
Zgoda Grodziszcze
1:0
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
relacja ›
24
2015-05-10
Iskra Janówek
0:3
Błękitni Owiesno
zobacz ›
24
2015-05-10
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
2:5
LKS Dobrocin
zobacz ›
24
2015-05-10
Gryf Burkatów
6:2
LKS Mościsko
zobacz ›
24
2015-05-10
LKS II Bystrzyca Górna
1:4
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
24
2015-05-10
LKS Gilów
3:4
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
24
2015-05-10
Płomień Sokolniki
3:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
24
2015-05-10
Sparta Oleszna
15:00
25
2015-05-17
Płomień Sokolniki
2:5
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
25
2015-05-17
Błękitni Książnica
0:3
LKS Gilów
zobacz ›
25
2015-05-17
Orzeł Piława Dolna
3:0
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
25
2015-05-17
DGPNZ Roztocznik
7:2
Sparta Oleszna
zobacz ›
25
2015-05-17
LKS Mościsko
2:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
25
2015-05-17
LKS Dobrocin
3:0
Iskra Janówek
zobacz ›
25
2015-05-17
Błękitni Owiesno
1:9
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
25
2015-05-17
Gryf Burkatów
15:00
26
2015-05-24
Zgoda Grodziszcze
3:0
Błękitni Owiesno
relacja ›
26
2015-05-24
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
9:1
LKS Dobrocin
zobacz ›
26
2015-05-24
Iskra Janówek
0:3
LKS Mościsko
zobacz ›
26
2015-05-24
Gryf Burkatów
2:3
DGPNZ Roztocznik
zobacz ›
26
2015-05-24
Sparta Oleszna
0:0
Orzeł Piława Dolna
zobacz ›
26
2015-05-24
LKS II Bystrzyca Górna
3:0
Błękitni Książnica
zobacz ›
26
2015-05-24
LKS Gilów
2:2
Płomień Sokolniki
zobacz ›
26
2015-05-24
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
15:00
27
2015-05-31
LKS Gilów
4:3
Zgoda Grodziszcze
relacja ›
27
2015-05-31
Płomień Sokolniki
8:0
LKS II Bystrzyca Górna
zobacz ›
27
2015-05-31
Błękitni Książnica
0:3
Sparta Oleszna
zobacz ›
27
2015-05-31
Orzeł Piława Dolna
7:2
Gryf Burkatów
zobacz ›
27
2015-05-31
DGPNZ Roztocznik
8:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
zobacz ›
27
2015-05-31
LKS Mościsko
1:9
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
zobacz ›
27
2015-05-31
LKS Dobrocin
5:2
Błękitni Owiesno
zobacz ›
27
2015-05-31
Iskra Janówek
15:00
28
2015-06-04
Zgoda Grodziszcze
LKS Dobrocin
11:00
28
2015-06-07
Błękitni Owiesno
LKS Mościsko
11:00
28
2015-06-07
Iskra Janówek
DGPNZ Roztocznik
11:00
28
2015-06-07
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Orzeł Piława Dolna
11:00
28
2015-06-07
Gryf Burkatów
Błękitni Książnica
11:00
28
2015-06-07
Sparta Oleszna
Płomień Sokolniki
11:00
28
2015-06-07
LKS II Bystrzyca Górna
LKS Gilów
11:00
28
2015-06-07
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
pauza
---
29
2015-06-14
LKS II Bystrzyca Górna
Zgoda Grodziszcze
11:00
29
2015-06-14
LKS Gilów
Sparta Oleszna
01:00
29
2015-06-14
Płomień Sokolniki
Gryf Burkatów
11:00
29
2015-06-14
Błękitni Książnica
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
11:00
29
2015-06-14
Orzeł Piława Dolna
Iskra Janówek
11:00
29
2015-06-14
DGPNZ Roztocznik
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
11:00
29
2015-06-14
LKS Mościsko
LKS Dobrocin
11:00
30
2015-06-21
Zgoda Grodziszcze
LKS Mościsko
11:00
30
2015-06-21
Błękitni Owiesno
DGPNZ Roztocznik
11:00
30
2015-06-21
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
Orzeł Piława Dolna
11:00
30
2015-06-21
Iskra Janówek
Błękitni Książnica
11:00
30
2015-06-21
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
Płomień Sokolniki
11:00
30
2015-06-21
Gryf Burkatów
LKS Gilów
11:00
30
2015-06-21
Sparta Oleszna
LKS II Bystrzyca Górna
11:00
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 27
LKS Gilów
4:3
Zgoda Grodziszcze
Płomień Sokolniki
8:0
LKS II Bystrzyca Górna
Błękitni Książnica
0:3
Sparta Oleszna
Orzeł Piława Dolna
7:2
Gryf Burkatów
DGPNZ Roztocznik
8:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
LKS Mościsko
1:9
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
LKS Dobrocin
5:2
Błękitni Owiesno
Iskra Janówek
Ostatnie spotkanie
LKS Gilów
4:3
Zgoda Grodziszcze
2015-05-31, 11:00:00
relacja »
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 28
Zgoda Grodziszcze
-
LKS Dobrocin
Błękitni Owiesno
-
LKS Mościsko
Iskra Janówek
-
DGPNZ Roztocznik
Orzeł Przerzeczyn Zdrój
-
Orzeł Piława Dolna
Gryf Burkatów
-
Błękitni Książnica
Sparta Oleszna
-
Płomień Sokolniki
LKS II Bystrzyca Górna
-
LKS Gilów
S.T.E.P. Tąpadła / Wiry
-
pauza
Buttony
Wyszukiwarka